20 najlepszych domów na kontach Instagram

Od szafek kuchennych po modernistyczne domy – oto nasze najlepsze propozycje

Najlepsze na hacki kuchenne @reformcph
Duńska marka kuchni aktualizuje szafki Ikea prostymi, stylowymi frontami szafek w odcieniach sorbetu.

Najlepsze dla maksymalistów @degournay
Te wspaniałe, ręcznie malowane malowidła ścienne i tapety są zbyt drogie, aby je kupić – zainspiruj się fotografiami ścian kwitnących drzewami cytrynowymi lub egzotycznymi ptakami. Więcej jest więcej.

Najlepszy w stylu jadalni @richardleemassey Najbardziej niestrudzony restaurator w Londynie dokumentuje inspirująco piękne miejsca do jedzenia, od skromnych kafejek po najwyższej klasy lokale gastronomiczne – oferując do domu #interiorsinspo jeden posiłek na raz.

Najlepszy dla szpiegującymi @themodernhouse
Ten UK agent nieruchomości sprzedaje tylko domów, które wysoki wynik na skali projektu. Równie ekscytujący dla wścibskich ludzi, jak i tych, którzy przeprowadzają się do domu.

Najlepszy na boso luksus @uxua Hotel w Brazylii, którego plażowe ujęcia przeplatają się z trudnymi wnętrzami, miękką pościelą i tropikalnym stylem. 

Najlepsze pomysły na majsterkowanie @ grillodesigns
Młody bloger Medina Grillo o aktualizacji swojego wynajętego domu w Birmingham; możesz trochę zdziałać.

Najlepsze dla miłośników połowy wieku @theatomicranch Nowoczesny design w połowie wieku w przepięknej scenerii Palm Springs, gdzie kredensy orzechowe siedzą obok kaktusów. Marzenie inspirowane Donem Draperem.

Najlepsze dla brutalistów @modernistestates Zwiedzaj miejskie krajobrazy, retro czcionki i betonowe budynki, które postarzały się w ich pięknie.

Najlepsze dla pared back palette @ daniellesiggerud Były student minimalistycznego architekta Johna Pawsona, Siggerud jest obecnie architektem z Kopenhagi i zakochany w wielu wyciszonych odcieniach – i fakturach – szarości. 

Najlepszy w prawdziwym stylu @modalnywysokiej jakości Wbrewpaletom brzoskwini, bieli i bladego brązu, domowa blogerka Molly z Los Angeles z siedzibą w Los Angeles jest klasy mistrzowskiej w utrzymaniu stylowego stylu z maluchem w ręku – w komplecie ze specjalnie zaprojektowaną klatką schodową. 

Najlepsze dla miłośników kolorów @farge_dagny
Od swojej kabiny poza Oslo, konsultant ds. Kolorów Dagny Thurmann-Moe zapewnia klientom nowoczesne sposoby kolorowania zespołu. Pełen pomysłów i odcieni, które nie powinny działać razem, ale powinny.

Najlepsze dla nieoczekiwanych @beau_traps Pomysł Maxime Fisher, dealera globtrottingu i stylisty wnętrz, który odkrywa niezwykłe, rzadkie i nieoczekiwane wnętrza.

Najlepsze do odbitek @evasonaike Projektantka Eva Sonaike czerpie z nigeryjskiego dziedzictwa, aby tworzyć jasne i piękne tkaniny – zainspiruje Cię to do odważniejszego korzystania z druku w domu.

Najlepsze dla fanów Bauhausu @emilyforgot Artysta i ilustrator Emily Alston jest kuratorką paszy wypełnionej rzeźbiarskimi meblami i nieskomplikowanymi wnętrzami, przeszłością i teraźniejszością – z dużym naciskiem na projekt XX wieku. 

Best for globetrotting @hanyayanagihara
Autor i redaktor naczelny książki Hanya Yanagihara dzieli się inspirującymi projektami, które odkrywa podczas swoich regularnych podróży, od fresków w Paryżu po mury w Mediolanie.

Najlepsze dla monochromatycznych obsesji @_millergrey Ten bloger z Newcastle ma awersję do koloru i przyciąga wszystko, co sprawia, że ​​jego dom jest przestronny i stylowy. Mnóstwo zwiewnych białych i silnych czarnych. 

Najlepsze dla marzeń @howieguja
Przeplatane ujęciami jego lokalnej plaży w Bellport w Nowym Jorku, przedstawiają fotografa domów nadbrzeżnych Howie Guja: werandy myślowe, drewno w trudnej sytuacji i klapę.

Najlepsze dla stylu kulinarnego @skyemcalpine Głównym celem autora żywności są przepisy kulinarne, ale tutaj przemyka między jej apartamentami w Londynie i Wenecji, dokumentując jej sprytne sposoby kolorowania, tekstury i stołów.