Bonusy od OKbet

Na polskim rynku niebawem pojawi się nowy bukmacher – OKbet ma już licencję na legalne prowadzenie zakładów sportowych, dlatego branża z niecierpliwością wyczekuje na jego debiut. Co jasne, wiele graczy z zaciekawieniem wyczekuje również informacji o tym, jaki bonus Okbet zaproponuje na start. Firma będzie 15. polskim bukmacherem, który umożliwia legalne zawieranie zakładów przez internet.

Co wiemy na temat OKbet?

OKbet to marka należąca do przedsiębiorstwa Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Prezesem spółki i zarazem twórcą marki jest Norbert Ciepierski. Co ciekawe Polski Bukmacher jest również właścicielskim marki NobleBet, reklamującej się jako „Najbardziej ekskluzywne zakłady bukmacherskie w Polsce”. O nowym projekcie wiadomo na razie niewiele, oprócz tego, że jego strona www na krótko pojawiła się w sieci pod koniec 2019 roku. Natomiast licencję na prowadzenie zakładów marka otrzymała w styczniu 2019 roku, czyli blisko 2 lata temu.

Bonus powitalny w OKbet

Do jakich korzyści będzie uprawniał kod bonusowy OKbet? Na ten moment nie mamy szczegółowych informacji o wysokości oraz warunkach odbioru prezentów dla nowych graczy. Można jednak być niemal pewnym, że chcąc wywalczyć sobie odpowiednią pozycję na rynku, marka zaproponuje konkretne promocje bukmacherskie.

Spekulacje dotyczące tego, jak wysoki bonus OKbet przyzna nowym graczom, może ułatwić analiza oferty firmy NobleBet. Należący do tej samej spółki bukmacher oferuje łącznie aż do 2000 zł na start od depozytu. Korzystny cash-out oraz nawet 400 zł ekstra do wykorzystania na sporty wirtualne, to kolejne atuty promocyjnej oferty tego buka. Można się więc spodziewać, że propozycja OKbet będzie równie ciekawa.

Bonus od depozytu to raczej „pewniak” po stronie nowego bukmachera. A czy OKbet zdecyduje się także na drugi wariant bez uzależnienia od wysokości wkładu? Większość liczących się firm ma w swojej ofercie także bonusy bez depozytu, więc można podejrzewać, że kod promocyjny OKbet będzie umożliwiał również skorzystanie z tej opcji.

OKbet – zakład bez ryzyka

Oprócz wysokiego bonusu powitalnego każdy bukmacher chcący liczyć się na rynku, musi zaoferować odpowiednio wysoki zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Fortuna i STS oferują zwrot do 200 zł za pierwszy, nietrafiony kupon. Jak będzie w przypadku OKbet? Szczegóły na razie pozostają nieznane, jednak można spodziewać się podobnego górnego progu. A kto wie – może nowy buk pozytywnie nas w tej kwestii zaskoczy?

Oferta zakładów online w OKbet – czego można się spodziewać?

Jeśli OKbet chce skutecznie konkurować z graczami z rynku (a wierzymy, że chce), musi zaoferować bogatą gamę zakładów i dyscyplin. Najlepsi bukmacherzy nieustannie rozbudowują swoje oferty, włączając do nich m.in. sporty wirtualne, e-sport, a także wydarzenia polityczne czy społeczne. OKbet będzie musiał nawiązać do działań konkurencji, chcąc przejąć część jej klientów. Możemy więc spodziewać się bogatej oferty, znacznie wykraczającej poza najpopularniejsze wydarzenia sportowe.

Leave a Comment